FORUM
a na wrotach od stodoły na Księżyc nie planuje lecieć?
Krytykować tylko potrafisz ?
to takie polskie !
wstyddddddddddd
nie skończyłem jeszcze postu i poleciał
ja się nie ma czego wstydzić, swoje wypociny pijanego schizofrenika poczytaj
a na wrotach od stodoły na Księżyc nie planuje lecieć?
Krytykować tylko potrafisz ?
to takie polskie !
wstydddddddddddnie skończyłem jeszcze postu i poleciał
ok bo nie lubie ludzi ktorzy krytykują
Ja kłaniam sie przed ludzmi z takimi wynalazkami i wielkie mam do nich uznanie
chłopie, ja też nie lubię ale Ty krytykujesz częściej niż ktokolwiek inny na tym forum. To jakim prawem ganisz kogoś innego za krytykę... Ja wiem że każdy pisze co myśli, ale większego faryzeusza to ciężko znaleźć
chłopie, ja też nie lubię ale Ty krytykujesz częściej niż ktokolwiek inny na tym forum. To jakim prawem ganisz kogoś innego za krytykę... Ja wiem że każdy pisze co myśli, ale większego faryzeusza to ciężko znaleźć
Krytykuje to fakt bo wszyscy narzekają i biadolą że ktos winien skupic wieprzowine , a kto kaze kupowac rolnikowi drogie warchlaki na zachodzie ?
trzeba nauczyc sie odrózniac dobro i zło
Nie bede cie uczył robic biznesu życie ciebie i kazdego nauczy !!!
bez komentarza
pewnie, nie ma co się spinać. Jak ktoś dokłada to nie z Twoich czy moich. Jak ktoś umie coś robić to robi to. Jak nie umie to uczy tego innych - to też jest bardzo polskie;D Wielka litera w ,,Cię", ,,Tobie" akurat też o czymś świadczy, ale ja Cię nie zamierzam uczyć o czym. Jak ktoś nie szanuje drugiego to i sam niech nie oczekuje
Jacek po co stawiać Ubojnię za 15 mln lepiej zawieść świnki do ubojni czyli 3,80 kg brutto to świnka 120 kg x 3,8 zł = 456 zł plus 10 zł transport plus 50 zł koszt usługi uboju i mamy 95 kg półtuszy minus 15 kg kości i odpadki 80 kg MIĘCHA !!!
koszt samej ubojni na 500 sztuk dziennie to coś koło 15 mln zł
Nie tak dawno można było kupić taką co mogła ubić ponad 1000szt na jednej zmianie za niecałe 3,5mln
Z jednego h sadu on zbiera 70-100 ton jabłek i na przemysł mógł odwieź każde jabłko po 17gr , natomiast pan minister chciał mu dać 24gr , ale tylko za 24t a pozostałe tony i tak muszą być zebrane i zutylizowane przez sadownika .
Niezły z kolegi byłby sadownik, po zbiorach oceniam. Gdyby co drugi polski sadownik na każdy hektar swojego sadu zutylizował 24t (wywiózł na biogaz, zniszczył, cokolwiek żeby nie powstał z nich choćby sok) dzisiaj prawdopodobnie nie byłoby problemu z nadmiarem tych owoców.
Najpierw my hodowcy trzody pójdziemy z torbami, następnie zm. Jak braknie naszego taniego towaru to ten lepszy zachodni i skandynawski będzie po tyle, że jak dodać koszty przeróbek to schab będzie w cenie złota ciekawe kto to kupi?
Chłopaki jak macie zbędne 15 ml to otwórzcie "szybkie pożyczki" u siebie na wsiach (gwarantuje wam dobry biznes ) a nie pierdolić się z ubojniami.
Niemcy plusowo
.
nemezis qwoli ścisłości to zm w naszym kraju z roku na rok jest coraz więcej. Jakiś czas temu podawałem liczbę podmiotów gospodarczy wg bazy regon. (nie chce mi się teraz tego szukać) Powtarzam coraz więcej!!! To o czymś świadczy nieprawdaż
koszt samej ubojni na 500 sztuk dziennie to coś koło 15 mln zł
Nie tak dawno można było kupić taką co mogła ubić ponad 1000szt na jednej zmianie za niecałe 3,5mln
a nie mówili ile długu jest do spłacenia?
.
Niemcy 0
w dziszejszych czasach kto ma jakis inny interes na boku i ma z czego dołozyc jakos przetrwa, gorsza sprawa co sie utrzymuja z samych swin i maja kredyty, w polsce nikt sie nie przejmuje ze nie masz kasy na zapłate przychodzi komornik i cokolwiek zajmuje, heh zdarzaja sie i sytuacje ze nawet facet nie mial kredytu i komornik mu zajal ciagnik i sprzedal
Members
PipPipPip
326 postów
Płeć:Mężczyzna
Lokalizacja:nad morzem
Napisany Dzisiaj, 18:17
ja nie wiem na co wy tu narzekacie!! te ceny co wam proponują to u nas były w dobrych czasach przed embargiem teraz to już standard tuczniki 3zł a macior nawet nie chcą za specjalnie ale 1,2 dadzą jak dobrze pogadasz
0
koszt samej ubojni na 500 sztuk dziennie to coś koło 15 mln zł
Nie tak dawno można było kupić taką co mogła ubić ponad 1000szt na jednej zmianie za niecałe 3,5mln
a nie mówili ile długu jest do spłacenia?
Oczywiście że z czystym kontem, cena netto
jeszcze jest do kupienia bo bermont na razie szuka chętnych którzy udzielą im kredytu ,a jak znam życie to ktoś specjalnie ciągnie za sznureczki w bankach i rzuca im kłody pod nogi żeby pozbyć sie konkurencji. A sprzedane wczoraj wyszły po 4 netto
Witam, od dłuższego czasu przeglądam to forum i w końcu postanowiłem dołączyć. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość jeśli będę popełniał jakieś błędy.
Sprzedałem w tamtym tygodniu, około 40 sztuk. Wyszły 4,60 zł/kg
oscilek następnym razem proponuje cenę podawać neto .
20 gr plus
oddane wczoraj po 5 netto za E WBC
jutro po 5,80 za E
Ale zabawne...
uwierz w siebie kolego
jutro po 5,80 za E
tyle to półtusza chodzi
Dzis winno być 5 do góry bo u sąsiada jest mało tucznika
E za 4,6 zł
Wczoraj 5,25 za E zakład w wielkopolsce na Ł